Filtr BlackNoise 500 V2

Włoski specjalista od urządzeń sieciowych Systems And Magic ma w swojej ofercie filtry, listwy, kable i akcesoria sieciowe. Jakość wykonania, wpływ na dźwięk i rozumienie problematyki prądu w audio wyróżnia firmę Systems And Magic na tle innych firm hifi zajmujących się tą problematyką.

Pięćsetka jest bardzo wszechstronnym filtrem i nadaje się zarówno do źródeł, przedwzmacniaczy jak i do wzmacniaczy zintegrowanych. Zajmuje drugie miejsce pod względem tłumienia harmonicznych zaraz po Extreme w rodzinie filtrów BlackNoise.

-3db

-6db

10Khz

20Khz

100Khz

1Mhz

100Mhz+

2.5Khz

3.0Khz

-38db

-55db

-100db

-160db

-100db

500W to górna granica do której można podłączyć urządzenia – powoduje, że pięćsetka jest filtrem bardzo wszechstronnym- wystarczającym w większości sytuacji.

Cenowo jest najtańszym filtrem spośród serii BlackNoise, co nie oznacza, że jest pierwszym szczeblem na drabinie- przeciwnie jest pełnowartościowym filtrem w tej rodzinie o najlepszej relacji jakość/cena.

Pamiętając o rozdzielaniu filtrowania urządzeń niskoprądowych od wysokoprądowych, pięćsetka może być pierwszym krokiem w utworzeniu systemu filtrowania systemu audio – uzupełniona o kolejny/kolejne filtry serii BlackNoise.

Obudowa z anodowanego aluminium o grubości 4mm.

Wymiary: 100x40x325mm

Waga: 3,5kg